ClickHeat

Slovenské online TV

STV1 online
STV1 je prvý kanál slovenskej verejnoprávnej televízie. Založený bol v roku 1993. Vysiela online len svoje relácie. Aktuálne je generálny riaditeľ Ing. Václav Mika. Z najnovších relácií si môžete online na STV1 pozrieť napríklad situačnú komédiu s Petrom Marcinom - Hlavne, že sa máme radi... Ďalej STV1 vysiela seriály Policajti z centra, Kriminálka Staré mesto, Zborovňa, Zlomok sekundy či Obchod so šťastím. Z vlastných relácií STV1 je obľúbená politická relácia O 5 minút 12, ďalej Pošta pre teba či zábavná šou Andreja Bičana Piati proti piatim. Online vysielanie STV1 spustíte kliknutím sem.

STV2 online
STV2 je druhý kanál slovenskej verejnoprávnej televízie. Vznikol v roku 1993 transformáciou druhého programu Česko-slovenskej televízie so zameraním na dokumenty a šport. Vysiela online svoje relácie a spomínané športové prenosy, ako napríklad zápasy Ligy Majstrov, Európskej ligy či hokejové Majstrovstvá sveta. Pozrieť si ale môžete napríklad aj záznamy zo zasadnutia Národnej rady Slovenskej republiky. Online vysielanie STV2 spustíte kliknutím sem.

STV3 (Trojka) online
Trojka je tretí okruh Slovenskej televízie. Napriek pôvodným plánom obnoviť športový kanál, je tretí okruh zameraný na vysielanie vlastnej tvorby, prevažne z archívu. Vysielať začala 22. decembra 2019 o 6. hodine ráno. Kanál je v DVB-T v SD a v DVB-T2 v HD aj v SD kvalite. Online vysielanie spustíte kliknutím sem.

RTVS Šport online
RTVS Šport je štvrtý okruh RTVS. Vysielať začal 20. decembra 2021. Online vysielanie spustíte kliknutím sem.

TA3 online
TA3 je spravodajská televízia, ktorá aj online vysiela cez pracovné dni od šiestej hodiny rannej, cez víkendy od siedmej ráno, každý deň vysielanie končí hodinu po polnoci. Televízia TA3 oficiálne vysiela od 23.9.2001, no kvôli teroristickému útoku na svetové obchodné centrum mala prvé mimoriadne vysielanie už 11.9.2001. Aktuále je generálnym riaditeľom Martin Ilavský. Online vysielanie TA 3 spustíte kliknutím sem.

TV JOJ online
TV JOJ je druhá slovenská súkromná televízia. Vznikla ako konkurencia k TV Markíza v roku 2000 pod názvom TV Global, na TV JOJ sa premenovala 1. marca 2003. Prvým generálnym riaditeľom bol Richard Rybníček, aktuálne je ním František Borovský. Online vysiela len spravodajstvo a vlastnú produkciu, napríklad Panelák, Bučkovci, Česko Slovensko má talent či Farmár hľadá ženu. Obľúbená je aj obnovená vedomostná relácia Páli Vám to. Online vysielanie TV JOJ spustíte kliknutím sem.

JOJ Plus online
JOJ Plus je dcérska televízia TV JOJ. Vznikla v roku 2008. Zameraná je na vysielanie repríz vysielania TV JOJ či rôznych seriálov. V roku 2013 začala vysielať svoj prvý, vlastný seriál s názvom Deň a Noc. JOJ Plus vysiela online len spravodajstvo a vlastnú produkciu, napríklad Panelák či spomínaný Deň a Noc. Online vysielanie JOJ Plus spustíte kliknutím sem.

Wau online
Wau je dcérska televízia TV JOJ. Vysielať začala v roku 2013. Online vysielanie Wau spustíte kliknutím sem.

TV Markíza online
TV Markíza je prvá slovenská súkromná televízia. Bola založená v roku 1996. Online vysielanie TV Markíza je najnovšie možné sledovať priamo cez web TV Markíza. Na webe je potrebná bezplatná registrácia, pričom po prihlásení je možné TV Markíza sledovať neobmedzene. Online vysielanie TV Markíza spustíte kliknutím sem.

TV Doma online
TV Doma je dcérska televízia TV Markíza. Bola založená v roku 2009. Online vysielanie TV Doma je najnovšie možné sledovať priamo cez web TV Markíza. Na webe je potrebná bezplatná registrácia, pričom po prihlásení je možné TV Doma sledovať neobmedzene. Online vysielanie TV Doma spustíte kliknutím sem.

Dajto online
Dajto je dcérska televízia TV Markíza. Bola založená v roku 2012. Online vysielanie TV Dajto je najnovšie možné sledovať priamo cez web TV Markíza. Na webe je potrebná bezplatná registrácia, pričom po prihlásení je možné TV Dajto sledovať neobmedzene. Online vysielanie TV Doma spustíte kliknutím sem.

TV Lux online
TV Lux je slovenská katolícka TV, vysielať začala 4.5.2008 po odštiepení od českej TV Noe. Online vysielanie TV Lux spustíte kliknutím sem.