ClickHeat

Liga Majstrov Onliine

Liga Majstrov je najslávnejšia klubová súťaž, ktorej sa zúčastňujú najlepšie európske kluby. Počet účastníkov závisí od kvality ligy, napríklad z anglickej ligy postupujú do Ligy Majstrov prvé štyri tímy tabuľky, kým na Slovensku je to len jeden.

Predchodcom podoby LM bol Pohár majstrov európskych krajín. Prvý odpísaný zápas bol ešte v sezóne 1955/56. Až v sezóne 1992/93 prešla do dnešnej Ligy Majstrov.

Pred hlavnou časťou sú 3 predkolá, do ktorých sa zapájajú hlavne tímy z futbalovo zaostalejších krajín ale aj napríklad 3. či 4. tím Anglickej Premier League. Po odohratí dvojzápasov sa losovaním vytvorí 8 skupín. Nasleduje 6 zápasov, každý s každým dva krát, pričom postupujú 2 tímy a 3.tím sa presúva do "nižšej" Európskej ligy. Ďalším krokom k ušatej trofeji je osemfinále, štvrťfinále, semifinále až finále. Všetky kolá sú podmienené žrebom.

Obhajcom výhry zo sezóny 2011/2012 je Chelsea Londýn. Napriek tomu sa Chelsea nedostala ani do osemfinále, a pokračuje v Európskej lige, kde si ju môžte pozrieť v semifinálovom zápase s FC Bazilej.

V tohtoročnej Lige Majstrov sú na programe už len semifinálové zápasy a odvety plus finále, takže spolu 5 zápasov. Keďže STV bohužiaľ vysiela len stredajšie zápasy, online cez náš web si môžete pozrieť len tie. Rozpis je nasledovný:

23.4.2013 - Bayern Mníchov : FC Barcelona (v TV na Prima Cool)
24.4.2013 - Borussia Dortmund : Real Madrid (v TV na STV2 a ČT Šport - online na 1w.sk)

30.4.2013 - Real Madrid : Borussia Dortmund (v TV na Prima Cool)
1.5.2013 - FC Barcelona - Bayern Mníchov (v TV na STV2 a ČT Šport - online na 1w.sk)

25.5.2013 - FINÁLE (v TV na STV2 a ČT Šport - online na 1w.sk)

Upozornenie!Môže sa stať, že webstránka STV je počas Ligy Majstrov preťažená, odporúčame si link rozkliknúť hneď, ako začne štúdio, tj. približne 20:30, lebo sa môže stať, že o 20:45 sa na web už nedostanete. Akonáhle si link otvoríte, nemali by sme mať napriek preťaženiu žiadne výpadky, keďže video je pravdepodobne vysielané z iného servera.

SLOVENSKO:
Ligu Majstrov vysiela STV2, online si ju môžete pozrieť na samostatnej podstránke.

Odkaz na živé vysielanie


ČESKO:
Ligu Majstrov vysiela ČT Sport, štúdio začína 20:30 a samotný zápas 20:45.

Odkaz na živé vysielanie